131Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Ban Sistemi

Sesli Chat Ban Sistemi

Sesli Chat sitelerinde neden ban yedim ?

Bu soruyu soran kişi eger sizseniz dogru adrestesiniz . Sesli Chat sitelerinde bir cok ban sebebi oldugu gibi bir çokta ban sistemi vardır . Bu ban sistelerinden birisi sistem banıdır ; Sistem banı yiyen bir kişi hiç bir siteye o bilgisayarın harddiskini degişmeden giremez.

Sistem Banı Yedim Ne yapmam gerekiyor ?

Bu soruyuda soran siz iseniz sistem banı yiyince direk panelcinizle irtibata geciniz veya odaları sagladıgınız kisiler ile iletisime geciniz. Aksi taktirde hic bir siteye giremez hic bir sitede sohbet edemezsiniz. Sesli Sohbet hayaliniz suya düşer.Panelcinizde eger elimden birsey gelmez diyorsa vay halinize sizin haliniz gercekten kötü demektir .

Sistem Banı Nedir ?

Sistem banı diger banlardan daha kuvvetli olup direk Harddiscke işlemektedir o yüzden bilgisayarınıza reset atsanız dahi baglanamayacaksınız. Sistem banını ancak ve ancak atan kişi açar . Atan kişiyede ulaşırsanız neden banlandıgınızı sorarsınız zaten panelciler dısında ulasmanız  biraz zaman alabilir.

Sesli Chat Ban Sebepleri Nelerdir ?

Sesli Chat Sitelerinde  başka bir deyişle Sesli sohbet sitelerindeban sebepleri hemen hemen hepsinde aynıdır. Ve Başlıca ban sebepleri şunlardır;

Küfür Etmek
Hakaret etmek
Irkcılık
Patavatsızlık
Alaycı Tavır sergilenmesi
Skype vermek
Görevli iseniz bayanların Özellerine ısrarla girmek
Ve birçok neden vardır.

Neden Sistem Banı Yerim ?

Sistem banını ancak bir siteye zarar verirsiniz ve engellenemezsiniz o halde tek cözümleri sistem banı atmaktır. Başka bir şekilde sitenin dısından girislere engel olmicak hic bir olay sistem banı sebebi degildir. Site icerisindeki engellenebilir durumlarda sistem banı degildir.

Bir Sonraki Yazımızda Görüsmek Üzere Esenle Kalın .

 

22 Şub 2017 929 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. m.akb02@hotmail.com

    01/03/2017 19:58  

    Sesli Chat ve Sesli Sohbetin Tek Sesi Seslizar.com

Gönder