131Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri adındanda bilindigi üzere Sesinizi duyurabileceginiz ve sohbet edeceginiz bir Platformdur ; Ayrıca Sesli Chat sitelerinde Sesli Sohbet'in yanı sıra Görüntlü Sohbette edebiliyoruz. İnsanların bilgisayarla muhteşem derecede bağkurduğu bu devirde Sesli chat siteleri eski önemini ve güvenini bir nebze kaybetmistir. Ancak daha tiryakisi olan bir çok arkadaşımız vardır . Onlardan birisi olarak böyle bir makaleyi yazıp siz değerli Seslizar ailesine iletme geregi duydum . Bilgisi olmayan arkadaslarımız bilgi sahibi olsun ve Sesli chat sitelerinin gelismesinde bir nebze bizim ve bir nebze sizinde desteğiniz olsun .

Sesli Chat Sistemlerinde Türkçe Play Odalarımız

Sesli chat sisteminde bir çok odalar mevcuttur bunlardan bir tanesi türkçe play odamızdır . Adına aldanarak Türkçe parçalar çalındıgını ve dinlendigini düsünen arkadaşlarımız yanılıyorlar ; Çünkü Türkçe play odalarımızda genellikle hareketli olarak bir çok parça paylaşılmaktadır. Bir Sesli Chat sitesinin göz bebeği ve giriş odası olarak bilinen Türkçe Play odaları kalabalık ve hareketli olmazsa diğer odalarda sıkıcı oluyor genellikle ; Bu yüzden bütün Sesli Chat sitelerinin ilk odaları oldukça önemlidir.

Sesli Chat Sistemlerinde Sohbet Odalarımız

Türkçe Play odaları kadar önemli olmasada sohbet odalarıda önemli bir odadır . Genellikle sohbet etmeyi konuşmayı ve birşeyler paylaşmayı seven arkadaşlarımızın buluştuğu adrestir. Bu denli önemli olan odalarımız malesef Sesli Chat sitelerimizde Azalmış yerini genellikle parça paylaşılan odalar almıştır. Gelecekte tam tersinin olmasını temenni ediyoruz.

Sesli Chat Sitemlerinde Oyun Odası

Önceki saydığım odalar kadar önemli olan ve sitede eğlenceli olarak bilinen hem sohbet edilip hem eğlenilen belkide tek odadır. Sesli chat sitelerinde kelime oyunu tabu oyunu olarak bilinen bir çok oyun vardır . Bunlar Sesli Chat kullanıcılarının vazgeçilmezidir . Ve genellikle her sitede bulunmaktadır.

Sesli Chat Sistemlerinde İzdivaç odası

Adındanda bildiginiz üzere insanların görücüye cıktıgı bir odadır ; Ancak son zamanlarda amacından saptırılıp başka amaçlar ugruna kullanılmaktadır. Amacında ilerleyen belki bir belki iki tane Sesli Chat sitesi bulunmaktadır . Dilerim ilerleyen günlerde dahada önem kazanır.

Yukarıdaki belirttiğimiz odalar Sesli Chat sitelerinde vazgeçilmez odalardandır. Ancak yukardada değindigim gibi önemi gün geçtikçe azalmaktadır . Sesli Chat sistemlerinde takılan birisi olarak tek temennim bu odalarımızın ilerleyen zamanlarda eski önemini kazanmasıdır .

23 Şub 2017 1210 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder